Wczytuję dane...

Taśmy odblaskowe odzieżowe

Taśmy odblaskowe samoprzylepne, znajdujące się w naszej ofercie, znajdują zastosowanie przede wszystkich jako elementy odzieży. Odblaski ostrzegawcze stosowane są w celu zwiększenia bezpieczeństwa każdego z uczestników ruchu – nie tylko wszywane w kurtki czy czapki, ale również stanowią odblaski na rower i inne środki transportu.

Taśma odblaskowa na ubrania w rolce

Hurtowa oferta skierowana jest przede wszystkim do dużych firm. Mogą one zamówić u nas materiały odblaskowe na swoją odzież w różnej postaci. W ofercie posiadamy taśmy odblaskowe na odzież, odblaski przyklejane czy duże materiały odblaskowe odzieżowe. Dzięki temu sklepy mogą być stale zaopatrywane w najnowsze odblaskowe elementy, które później trafiają do pieszych czy rowerzystów.

Odzieżowe materiały odblaskowe

Oferujemy swoim klientom materiały odblaskowe do odzieży w różnej postaci. Są to nie tylko wszystkim dobrze znane odblaski na ubrania, ale także odblaski samoprzylepne, naklejane na gotowe produkty. Dostępna jest także taśma do odzieży o różnorodnej szerokości, wszywana w niewielkiej ilości. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów