Wczytuję dane...
Finest Odblask
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 5.50 PLN
Producent: Finest Odblask
Cena:
1,96 PLN
Produkt dostępny!
7832 metr
Ilość:
metr

Taśma fluorescencyjna do wszycia o szerokości od 20 mm do 50 mm

z naniesionym paskiem odblaskowym o szerokości 10 mm - 25 mm

Mając na względzie bezpieczeństwo dzieci oraz wszystkich poruszających się po zmroku, proponujemy Państwu produkt najwyższej jakości. Dzięki nowoczesnej technologi produkcji, opierającej się na mikrogranulkach, taśma charakteryzuje się podwyższonym odblaskiem.

Zapewnia to doskonałą widoczność, dla pozostałych uczestników ruchu drogowego, o każdej porze dnia i nocy w każdych warunkach pogodowych.

Spełnia wymagania normy EN ISO 20471:2013 która umożliwia wykorzystanie ich w profesjonalnych aplikacjach.

Taśmę można prać w wodzie z wykorzystaniem standardowych środków piorących. Gwarantowana wytrzymałość to 25 cykli prania w temperaturze do 60° C i 5 cykli chemicznych

Naszywając taśmę na kurtkę, bluzę lub plecak dbamy o bezpieczeństwo swoje i swoich pociech. Możliwości zastosowań ogranicza tylko wyobraźnia, a każdy centymetr taśmy sprawia że widać nas lepiej.

Przypominamy

“Od 31 sierpnia 2014r. każdy pieszy, który będzie się poruszał po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Za brak elementu odblaskowego grozi mandat – od 20 do 500 zł.”

Warto przypomnieć, że po zmroku pieszy ubrany w ciemny strój jest widziany przez kierującego pojazdem z odległości około 40 metrów. Natomiast osoba piesza, mająca na sobie elementy odblaskowe, staje się widoczna nawet z odległości 150 metrów. Te dodatkowe metry pozwalają kierowcy wyhamować i bezpiecznie "ominąć pieszego.”

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...